Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wągrowcu

ul. Krótka 4 c, 62-100 Wągrowiec

 

Jak korzystać z BIP

Ustawa z dnia 6 września 2002 r. o dostępie do informacji publicznej nakłada na administracje publiczną, w tym na nasz samorząd, obowiązek udostępniania informacji za pomocą publikatora teleinformatycznego zwanego Biuletynem Informacji Publicznej. Biuletyn niniejszy został utworzony zgodnie z wymogami określonymi w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 17 maja 2002 r. w sprawie Biuletynu Informacji Publicznej i jest dostępny całodobowo pod adresem internetowym: http://www.mopswagrowiec.naszbip.pl i można do niego dotrzeć także z głównej strony WWW Ośrodka, po naciśnięciu na przycisk <BIP>.

Informacja publiczna dotycząca naszej małej ojczyzny została podzielona na 2 główne kategorie:

 • menu podmiotowe dotyczy lokalizacji i struktury organizacyjnej Ośrodka,
 • menu przedmiotowe działalności Ośrodka.

Wybór interesującej informacji dokonywany jest, podobnie jak w przypadku każdej innej strony internetowej, przez naciśnięcie "przycisku" opisującego daną informację.
U góry strony można wyszukać informacje zawierające podaną frazę, można również polepszyć czytelność strony zwiększając czcionkę lub kontrast.

Nie wszystkie informacje publiczne, dotyczące naszego samorządu, można znaleźć w niniejszym publikatorze teleinformatycznym i to z kilku powodów. Po pierwsze - BIP jest aktualnie tworzony; wprowadzenie tak wielkiej ilości informacji wymaga nakładu pracy i czasu - jest ona i będzie nadal wprowadzana. Po drugie niektóre dokumenty, czy rejestry ulegają częstym zmianom lub posiadają dużą objętość i dlatego nie umieszczono ich ze względów praktycznych. Z procedurą dostępu do takich informacji można się zapoznać po naciśnięciu przycisku: "Inne informacje publiczne".

Pozostając w przekonaniu, że niniejszy Biuletyn ułatwi Państwu dostęp do informacji publicznych dotyczących Ośrodka, zapraszamy do jego użytkowania. Chętnie poznamy Państwa opinie na temat korzystania z informacji w nim zawartych - wszelkie uwagi, czy sugestie prosimy kierować na adres Ośrodka: mops@mops.wagrowiec.eu

Informacje

Liczba wyświetleń: 187
Utworzono dnia: 02.03.2017

Historia publikacji

 • 26.05.2017 13:33, Administrator
  Edycja strony: Jak korzystać z BIP
 • 26.05.2017 13:32, Administrator
  Edycja strony: Jak korzystać z BIP
 • 07.03.2017 08:02, Administrator
  Edycja strony: Jak korzystać z BIP